به وبسایت آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز خوش آمدید

طراحی سایت

طراحی سایت

اگر می‌خواهید وبسایتی معمولی، سایتی بی‌هدف، طرحی تکراری داشته باشید ما اصلاً گزینه خوبی نیستیم!

طراحی خلاقانه وبسایت

بازدیدکنندگان سایتتون رو به مشتری تبدیل کنید

تحقیق و برنامه ریزی

علیرغم افزایش سرعت اینترنت اهمیت سرعت بارگزاری صفحات وبسایت همچنان از اولویت‌های اصلی کاربران اینترنت محسوب میگردد. در استانداردهای طراحی وب سایت تیم ما، هر چه تکنولوژی پیشرفت بیشتری میکند زمان ارزشمندتر میشود.

ریسپانسیو (واکنش گرا)

دسترسی عمومی از امتیازات یک سایت خوب است، دیدن طراحی وب سایت با ظاهری آراسته و مرتب با هر ابزاری که کاربر استفاده می کند اهمیت ویژه‌ای دارد. ابزارهای مختلف بسترهای متفاوتی برای بروز خلاقیت دارند که ما حداکثر بهره را از آنها می بریم.

طراحی خلاقانه

خلاقیت، تفاوت و جذابیت سازندگان چرخه موفقیت هستند به گونه‌ای که شما با خلاقیت، متفاوت خواهید بود و بواسطه این تفاوت و تمایز جذاب دیده می‌شوید پس جذابیت است که طراحی وب سایت شما را موفق و در نتیجه ماندگار خواهد کرد.

بهینه‌سازی ساختاری

با شناخت کافی از عملکرد موتورهای جستجو  و اعمال آن در ساختار وب سایت شما، می‌توانید مطمئن باشید که همه مطالب شما به درستی در موتورهای جستجو طبقه‌بندی شده و در اختیار جستجو‌کنندگان قرار می‌گیرد.

توسعه سریع

بر اساس استانداردهای طراحی وب سایت آرتان‌بیز، باید بتوان به ساده ترین روش ممکن امکانات جدید را با توجه به سرعت رشد تکنولوژی به وبسایت اضافه نمود. توسعه وبسایت باید کم هزینه، مستمر و دائمی باشد تا بتواند باعث رشد هرچه بیشتر و سریعتر تجارت شما گردد.

تحویل به موقع پروژه

با شناخت دقیق نیازها و خدمات شما و توانایی‌های ما در انجام آنها، برآوردی دقیق از زمان انجام کار و تحویل به موقع پروژه به شما ارائه خواهیم داد.

سفارش طراحی وبسایت
تاکنون با بیش از  286 شرکت داخلی و خارجی پروژه‌های موفقی را به انجام رسانده ایم و برندهای معتبر به ما اعتماد کرده‌اند، با خیالی راحت شما هم پروژه‌تان را به ما بسپارید.

درباره ما | به روایت مشتریان

“لازم می دارم تشکر ویژه ای از شما عزیزان به دلیل پشتیبانی و راهنمایی و پاسخگویی سریع از آن مجموعه قدرتمنئد را داشته باشم. مجموعه ای ارزشمند در استان عزیزمان که با خدمات متنوع در عصر پیشرفت و تکنولوژی کمک حال ما و بخصوص اینجانب بوده اید.
از خداوند منان پیشرفت آن مجموعه را آرزو می نماید. — امید قصری (مدیریت وب سایت شرکت سهند پمپ)”

امید قصری

“برای توصیف ایده پرداز من این جمله را شایسته می دونم :اشخاص بزرگ و با همت به كوه مانند، هر چه به ايشان نزديك شوي عظمت و ابهت آنان بر تو معلوم شود من از همراهی با ایده پرداز به خود می بالم. — طاهر عبدلزاده (مدیر سامانه بانک اطلاعات ملک بان)”

طاهر عبدلزاده (مدیر سامانه بانک اطلاعات ملک بان)

دکتر طاهر عبدلزاده

“شرکت ایده پرداز با مدیریتی بسیار قوی و پرسنلی مجرب قطعا یکی از بهترین های دنیای کامپیوتر است. — رحمان خدایی (مدیر فروشگاه اینترنتی سایه نگار)”

رحمان خدایی - مدیر فروشگاه اینترنتی سایه نگار

رحمان خدایی