به وبسایت آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز خوش آمدید

بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو

سئوی حرفه ای برای سایت شما

ما وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه میکنیم تا همیشه و همیشه شما بهترین پیشنهاد برای جستجو کنندگان باشید.

معیار رتبه دهی

در سئو فاکتورهای فراوانی وجود دارد٬ گوگل اعلام کرده که بیش از ۲۵۰ فاکتور را در رتبه‌دهی سایت ها معیار میدهد٬ رسیدن به جایگاهی که در بیشتر این ۲۵۰ معیار سایت شما جزو بهترین ها باشد کار سخت و زمانبری است. ما در این راه کنار شما هستیم.

شروع فرآیند سئو خارجی و ایجاد شبکه محتوای پشتیبان

ارتقا سایت در گوگل

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط ما ارتقا سایت در گوگل است که سایت شما را به ازای عبارت مورد نظر در صفحه اول گوگل خواهیم آورد. البته این کار مستلزم داشتن یک وب سایت بهینه سازی شده از طرف شماست و در اولین مرحله باید سایت شما توسط کارشناسان ما مورد بازبینی قرار گیرد. در صورتی که سایت شما مشکلی از این جهت نداشته باشد، به صورت تضمینی شما را به صفحه اول گوگل خواهیم آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ارتقا سایت در گوگل مراجعه نمایید.

 

بهینه سازی زیر ساخت و محتوای کنونی وب سایت

بررسی و تحلیل وضعیت سایت

تحلیل و پایش سایت و عیب یابی آن سپس جمع آوری کلمات کلیدی مناسب در زمینه کاری آن، تحلیل وضعیت وب سایت و رقیبان موجود، بهبود و بالاتر بردن و بهبود محتوا ومطالب سایت، تولید کردن محتوای نو و کابردی، تحلیل کردن  برخورد و رفتار کاربران روی سایت و بهتر کردن نرخ تبدیل، افزایش و بالا بردن رتبه و اعتبار سایت، منطبق کردن وضعیت و مشخصه های سایت با عوض شدن و تغییر الگوریتم های گوگل و…

تدوین استراتژی و برنامه ریزی اجرایی

ما برای شما چه کار میکنیم:

  • بهینه سازی وب سایت شما با متد روز برای موتورهای جستجو
  • معرفی وب سایت شما به بهترین و پر‌استفاده ترین موتورهای جستجو
  • تعقیب کاربر : شما میتونید ببینید کاربر شما در چه صفحاتی بیشترین گشت رو داشته و در چه صفحاتی خروج داشته.
  • بهینه سازی محتوای صفحات اصلی سایت شما
  • چک کردن تمامی مراحل سایت و تنظیم آنها برای اساس قوانین و استاندارد های موتورهای جستجو
  • ارائه آنالیز کامل از وب سایت به همراه ویدیو و عکس

در صورتی که وب سایت شما رتبه خوبی در گوگل و سایر موتورهای جستجو ندارد می‌توانید از خدمات تحلیل سایت ما استفاده کنید تا نقاط ضعف و قدرت سایت خود را شناسایی کنید.

منظور از بهینه سازی سایت شما در موتورهای جستجو این نیست که سایت شما در رتبه اول گوگل باشد. منظور ما بهینه سازی و خوانا بودن سایت شما برای موتورهای جستجو هست تا در جستجوهای مورد نیاز کاربران شما بهترین پیشنهاد باشید.

شما باید خیلی مواظب باشید که دچار پنالتی با گوگل نشوید و وب سایت شما از لینک‌های گوگل حذف شود. متاسفانه بیشتر روشهایی که وب سایت شما را با کمترین زمان اولین رتبه گوگل میکنند روش‌های غیر اصولی بوده و مشکلات فراوانی برای شما ایجاد میکنند که باعث این میشود گوگل به شما پنالتی بزند.

تعهدات آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز

سئو، ابزاری استراتژیک برای حفظ یکپارچگی فرآیند برندینگ و بازاریابی شما در فضای مجازی است.

خدمات سئو آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز
“لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون …لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون …”

- جان

مشاوره رایگان سئو

متأسفانه تعداد زیادی تیم­‌های سئو غیرحرفه­ ای وجود دارند که درحدی که باید قابل اطمینان نیستند. اگر شما چنین تیمی استخدام کنید اتفاقی که می­افتد، شما مقدار زیادی پول برای هیچ از دست می­ دهید. خوشبختانه تیم‌های سئو قابل اطمینان هم وجود دارند که شما می ­توانید بازدیدکنندگان و فروش بیشتری از سایت‌تان به دست بیاورید.
اگر شما هنوز تیمی انتخاب نکرده‌­اید همین حالا شروع کنید.captcha