به وبسایت آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز خوش آمدید

طراحی سایت فروشگاه

طراحی سایت فروشگاهی

 • icon

  طراحی وب سایت کاربرپسند

  هر دسته بندی خاص شغلی نیاز به طراحی سایت اختصاصی خود را دارد و در طراحی وب سایت میبایست مشتریان و مخاطبان این گروه شغلی در نظر گرفته شود.

 • icon

  طراحی سایت ریسپانسیو

  امروزه با توجه به افزایش کاربرانی که از موبایل و تبلت برای جستجو در اینترنت و مرور سایت‌ها استفاده می‌نمایند وجود نسخه‌ای از وب‌سایت که قابلیت نمایش مناسب در موبایل و تبلت را داشته باشد به گونه‌ای که کاربر بتواند به راحتی و بدون نیاز استفاده از اسکرول چپ و راست و بزرگنمایی سایت را مشاهده نمایید لازم و ضروری می‌باشد. طراحی سایت ریسپانسیو یکی از روش‌هایی می‌باشد که می‌توان توسط این روش سایت را سازگار برای نمایش در موبایل و تبلت پیاده‌سازی نمود، همچنین مدتی است که موتورهای جستجو نظیر گوگل، سایت‌ها را بر اساس وجود نسخه موبایلی نیز رنک دهی می‌نمایند و سایتی که نسخه موبایلی داشته باشد رتبه بهتری در موتور جستجو خواهد گرفت. با توجه به موارد ذکر شده وجود نسخه موبایلی برای وب سایت لازم و ضروری می باشد.

 • icon

  سئو و بهینه سازی سایت

  سئو و بهینه سازی سایت به مجموعه عملیاتی گفته می شود که رتبه وب سایت در موتورهای جستجو ارتقاء می یابد و سایت برای کلمات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت صفحه اول گوگل نمایش داده می شود و امروزه به توجه به افزایش سهم اینترنت در فروش کالا و خدمات و وجود کاربرانی که کالا و خدمات خود را در اینترنت جستجو و خریداری می نمایند سئو و بهینه سازی سایت تاثیر بسیار مثبتی بر روی افزایش فروش شرکت‌ها خواهد داشت.

گرافیک اختصاصی و زیبا طبق نظر شما
طراحی حرفه‌ای وب‌سایت فروشگاهی به همراه گرافیک زیبا می‌تواند راهی موثر برای پیشبرد اهداف هر تجارت و کسب‌و‌کاری باشد. امروزه آسان ترین و مفیدترین راه برای دسترسی به خدمات و آشنایی با محصولات و خدمات شرکت‌ها، سایت و بستر اینترنت می‌باشد.

مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو

سئو یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو از جمله بخش‌هایی است که از اهمیت ویژه‌ای در وب‌سایت های طراحی شده ما دارد، به همین دلیل ما حین راه‌اندازی وب‌سایت‌تان از اصول بازاریابی اینترنتی مخصوصا سئو برای رونق بخشیدن به کسب و کارتان پیروی می کنیم.

بهینه‌سازی سایت برای گوگل

ماموریت ما، ارتقای کمی و کیفی کسب‌و‌کار شما و معرفی به بازارهای جهانی است، برای این منظور ما وب‌سایت‌های طراحی شده را برای دسترسی راحت‌تر گوگل و سایر موتورهای جستجوگر بهینه‌سازی می‌کنیم.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از مهم‌ترین خدماتی است که شرکت طراحی سایت ایده پرداز سعی کرده بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. اگر محصولی تولید کرده‌اید و میخواهید مستقیم به دست مشتری برسانید و یا ایده راه اندازی کسب‌و‌کاری اینترنتی را دارید با هر موضوعی میتوانید با خیالی راحت، روی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تیم ایده پرداز حساب کنید.